Kim jesteśmy

Albedo Marketing to agencja marketingu zintegrowanego, która od ponad 20 lat dostarcza rozwiązania przekładające się na pożądane wyniki sprzedażowe.

Zespół agencji tworzy ponad 100 specjalistów, projektujących działania marketingowe dla takich marek jak: Mastercard®, Henkel, Danone, Polkomtel, Philips czy Nestle.

Kluczowe obszary naszej specjalizacji to:

- Promocje Sprzedaży – skupione na efektywności, zapewnianej przez umiejętną integrację działań offline i online,

- Programy Lojalnościowe – bazujące na zwiększaniu zaangażowania odbiorców i stosowaniu najlepszych narzędzi motywacyjnych,

- Kompleksowa Obsługa Marketingowa – oparta na głębokim zrozumieniu potrzeb klientów, co pozwala na sprawną realizację projektów B2B i B2C,

- Marketing Farmaceutyczny – uwzględniający specyfikę prawno-etyczną branży i dogłębną diagnozę rynku na każdym etapie tworzenia rozwiązań.

Działania Albedo Marketing były wyróżniane licznymi branżowymi nagrodami, w tym między innymi Golden Arrow, Effie i Impactor.

Agencja ma na koncie 3 tytuły dla Agencji Marketingowej Roku, przyznane przez serwis MMP w latach 2013, 2016 i 2023.

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić na www.albedomarketing.pl

Dane Kontaktowe   

ul. Góralska 3, 60-623 Poznań

Telefon: +48 61 869 04 20

Mail: agencja@albedomarketing.pl 

Oferta specjalna

Albedo Marketing jest właścicielem Red Goats – software house’u wspierającego działy sprzedaży skutecznymi rozwiązaniami z obszaru IT.

Red Goats tworzy customowe i dopasowane do marki oprogramowanie na potrzeby grywalizacji, platform edukacyjnych i programów lojalnościowych.

Odkryj więcej na www.redgoats.pl