Kim jesteśmy

W świecie dynamicznie rozwijającego się biznesu stajemy się kluczowym partnerem strategicznym dla przedsiębiorstw. Oferujemy praktyczne rozwiązania prawne dla branży marketingu, reklamy oraz e-commerce, a także nowych technologii, produkcji oraz IT. Dostarczamy usługi, które wspierają rozwój i innowacyjność firm.

Nasz zespół tworzą pragmatyczni i niezawodni eksperci, którzy w swojej pracy na pierwszym miejscu stawiają dostępność i doskonały poziom obsługi klienta. Przejmują myślenie o kwestiach prawnych, aby Klient mógł skoncentrować na realizacji swoich celów biznesowych.

Tworzymy więcej niż kancelarię prawną. Jesteśmy prawnym przewodnikiem po świecie efektywnego biznesu i innowacyjnych technologii.

Zapraszamy na stronę 

Dane Kontaktowe 

mail: office@core.law 

telefon: +48 61 279 77 18

Oferta specjalna

Jesteśmy świadomi, że każda firma jest wyjątkowa, posiada unikalne cechy i specyfikę swojej działalności. Dlatego tak ważne jest dla nas indywidualne podejście w prezentowaniu oferty dla naszych klientów. Śledzimy wszelkie zmiany w branżach i do nich dostosowujemy nasze usługi, aby zapewniać klientom nie tylko zgodność działań z prawem, ale przede wszystkim efektywne funkcjonowanie i górującą pozycję nad konkurencją. Dbamy o to, aby nasze oferty były zrozumiałe i zapewniały możliwość wyboru. Unikamy ukrytych kosztów i dokładnie wyjaśniamy każdy element oferty.

Jesteśmy przekonani, że nasze podejście dostosowane do Ciebie i Twojej firmy sprawi, że współpraca z nami stanie się nie tylko efektywna, ale również satysfakcjonująca. Nie czekaj - zaufaj profesjonalistom i pozwól nam rozwijać Twój biznes!