Kim jesteśmy

GetResponse to polska platforma do email marketingu, która oferuje kompleksowe oraz niedrogie narzędzia do rozwijania bazy odbiorców oraz angażowania subskrybentów przekształcając ich w płacących klientów.  

Od ponad 25 lat klienci wybierają GetResponse ze względu na przyjazne dla użytkownika rozwiązania, wielokrotnie nagradzaną obsługę klienta 24/7 w ośmiu językach oraz zaawansowane funkcjonalności, które wykraczają poza email marketing – narzędzia do tworzenia kampanii wspomagane sztuczną inteligencją, automatyzację i narzędzia do komunikacji, takie jak formularze i pop-upy, landing pages, webinary na żywo, które pomagają firmom budować markę, sprzedawać produkty i usługi oraz budować społeczność. 

Elastyczne plany cenowe pozwalają na dopasowanie narzędzia do swoich potrzeb. Obecnie GetResponse składa się z trzech kluczowych rozwiązań — platformy GetResponse, rozwiązania email marketingowego dla przedsiębiorców indywidualnych oraz małych i średnich firm; GetResponse MAX, rozwiązania email i marketing automation dostosowanego do potrzeb organizacji średniej wielkości i firm wysyłających duże liczby wiadomości; oraz programów partnerskich i agencyjnych GetResponse. 

Dzięki obecności w ponad 180 krajach na wszystkich kontynentach i platformie dostępnej w sześciu językach GetResponse obsługuje ponad 400 000 klientów, którzy wysyłają 765 milionów emaili tygodniowo. Do najbardziej znanych klientów platformy należą Red Bull, Autodoc, CD PROJEKT RED i Pixlr. 

Dane Kontaktowe 

telefon: +48 58 668 31 30