Kim jesteśmy

Grupa CCTRAINING Szkolenia & Doradztwo jest organizacją działającą w obszarze doradztwa i treningu obsługi klienta, sprzedaży, Customer Service oraz call center. Specjalizujemy się w doradztwie w zakresie optymalizacji, reorganizacji i usprawnieniu działania struktur obsługowych i sprzedażowych polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw. 

Naszą siłą jest zespół trenerów i konsultantów, który od wielu lat przyczynia się do zdobywania przewagi konkurencyjnej oraz umacniania pozycji branży call/contact center. Integrując w ramach brandu CCTRAINING Szkolenia & Doradztwo interdyscyplinarny zespół ekspertów/praktyków call center, zapewniliśmy naszym klientom kompleksowe i holistyczne spojrzenie na aspekty profesjonalnej obsługi klienta, podnoszenia konwersji sprzedaży oraz budowania i optymalizacji  procedur i procesów wyznaczających globalne trendy w obsłudze klienta.

Mamy najszerszy rynkowy benchmark, wieloletnie doświadczenie w pracy z klientami wszystkich branż i specjalizacji. Możemy zaoferować szeroką wiedzę o budowaniu produktów i o sprzedaży poprzez wszystkie kanały dystrybucji. Firma CCTRAINING Szkolenia & Doradztwo sp. j. wpisana jest do Rejestru Instytucji Szkoleniowych. 

Zapraszamy na stronę 

Dane Kontaktowe

mail: info@cctraining.pl  

telefon: +48 605 720 615, +48 501 121 347